nedjelja, 24. siječnja 2016.

first

bok svima!
ovo je moj prvi post i nadam se ne i zadnji :D
Imam 17 godina i apsolutno obožavam šminku kao i sve vezano za nju.
Na ovome blogu ću pisati o šminki te recenzijama različitih proizvoda (od najjeftinijih do onih najskupljih marki).
Nadam se da ću uspjeti u onome što želim a to je pomoći drugima u pronalasku savršene kvalitetne šminke, kako i sama puno čitam blogove i puno mi pomažu tuđe recenzije i slično. 


Nadam se da će blog zaživiti na način na koji sam ja to zamislila. 
Veliki pozdrav i puno pusa šalje vam Queen.

Nema komentara:

Objavi komentar